Dárkový med se skořicí Elisa 250 g

  • Zdravá pochoutka z medu a cejlonské skořice
  • Základní ingrediencí je vysoce kvalitní med z oblasti Doupovských hor
  • Dárkové balení s naběračkou na med
Dostupnost Skladem (>10 ks)
159 Kč 142 Kč bez DPH
Dárkový med se skořicí Elisa 250 g

Skořice v medu je vyrobená z pečlivě vybraného pastovaného medu, který je oblíbený pro svou jemnou a lahodnou chuť. Pastování medu zajišťuje, že si med zachovává své přírodní hodnoty a účinky, a tak je tento med ideální pro každodenní konzumaci. Kombinace medu a cejlonské skořice přináší mnoho zdravotních přínosů.

Cejlonská skořice je známá svými protizánětlivými a antibakteriálními vlastnostmi. Navíc tato exotická kořenitá ingredience dodává medu neodolatelnou chuť a vůni, která potěší vaše chuťové buňky. Skořice v medu je ideální ke snídani na pečivu, k ochucení jogurtů a müsli, při pečení nebo jako přírodní sladidlo do čaje nebo kávy. Díky svým výjimečným vlastnostem a chuti se stane nezbytnou součástí vaší domácnosti.

  • Skvělý do dezertů, jogurtů nebo na pečivo
  • Základní ingrediencí je vysoce kvalitní med z oblasti Doupovských hor
  • Složení: 99 % med květový pastovaný, 1% cejlonská skořice
  • Obsah: 250 g
Kategorie: Ochucené medy
Hmotnost: 0.42 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skvělá medovina ze Slovácka

Medovina Elisa je značka pocházející ze slovácké Nivnice, kterou zákazníci znají pod názvy "Medovina Elisa" či dříve jako "Hromčíkova medovina" či "Hromčíkova Elisa". Medovina se dodnes vyrábí podle původní receptury, kterou v roce 1973 vytvořil pan Václav Hromčík.

Medovina Elisa je nápojem výjimečné kvality, který vzniká kombinací původních receptur a vody zpracované pomocí technologie Bio Control System. Používaná voda při výrobě medoviny má podobné vlastnosti jako nezatížená panenská voda z nitra země. Tato čistá podoba pozitivně ovlivňuje proces kvašení a zrání, což přispívá specifické kvalitě tohoto lahodného nápoje.

Medovina je vyráběna výhradně studeným způsobem z kombinace vysoce kvalitního medu české produkce. Po kompletním zkvašení zraje v hlubokých klimatizovaných sklepech. Její konečná filtrace probíhá za pomoci moderního filtračního zařízení, které zajišťuje nápoji čirý vzhled a výraznou jiskru.