Dárkový med s malinami Elisa 250 g

  • Zdravá pochoutka z medu a mletých malin
  • Základní ingrediencí je vysoce kvalitní med z oblasti Doupovských hor
  • Dárkové balení s naběračkou na med
Dostupnost Skladem (>10 ks)
159 Kč 142 Kč bez DPH
Dárkový med s malinami Elisa 250 g

Maliny v medu jsou perfektním doplňkem zdravé stravy a poskytují oblíbenou kombinaci chutí. Tento ručně vyráběný produkt obsahuje pouze nejlepší pastovaný med, obohacený o sušené mleté maliny v RAW kvalitě, které dodávají produktu nádhernou barvu a jemný ovocný nádech. 

Maliny jsou pečlivě zpracovávány tak, aby si zachovaly své antioxidanty a vitamíny, které jsou tak důležité pro naše zdraví. Tento unikátní med bude skvělým společníkem pro všechny sladké momenty. Využijte ho k oslazení snídaně, jako přísadu do smoothie či jako originální topping na zmrzlinu. Každá lžíce je plná chuti a přírodních benefitů, které Vás po celý den nabije energií. 

  • Vyzkoušejte na pečivo, do jogurtu nebo smoothie
  • Základní ingrediencí je vysoce kvalitní med z oblasti Doupovských hor
  • Složení: 96 % med květový pastovaný, 4 % mleté maliny
  • Obsah: 250 g
Kategorie: Ochucené medy
Hmotnost: 0.42 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skvělá medovina ze Slovácka

Medovina Elisa je značka pocházející ze slovácké Nivnice, kterou zákazníci znají pod názvy "Medovina Elisa" či dříve jako "Hromčíkova medovina" či "Hromčíkova Elisa". Medovina se dodnes vyrábí podle původní receptury, kterou v roce 1973 vytvořil pan Václav Hromčík.

Medovina Elisa je nápojem výjimečné kvality, který vzniká kombinací původních receptur a vody zpracované pomocí technologie Bio Control System. Používaná voda při výrobě medoviny má podobné vlastnosti jako nezatížená panenská voda z nitra země. Tato čistá podoba pozitivně ovlivňuje proces kvašení a zrání, což přispívá specifické kvalitě tohoto lahodného nápoje.

Medovina je vyráběna výhradně studeným způsobem z kombinace vysoce kvalitního medu české produkce. Po kompletním zkvašení zraje v hlubokých klimatizovaných sklepech. Její konečná filtrace probíhá za pomoci moderního filtračního zařízení, které zajišťuje nápoji čirý vzhled a výraznou jiskru.