Dárkový med se šípkem Elisa 250 g

  • Zdravá pochoutka z medu a mletého šípku
  • Základní ingrediencí je vysoce kvalitní med z oblasti Doupovských hor
  • Dárkové balení s naběračkou na med
Dostupnost Skladem (>10 ks)
159 Kč 142 Kč bez DPH
Dárkový med se šípkem Elisa 250 g

Med se šípkem je výjimečný produkt, který spojuje sladkost přírodního medu s bohatou chutí a výživovými vlastnostmi šípku. Tento med je nejen lahodný, ale také velmi prospěšný pro vaše zdraví, díky vysokému obsahu vitamínů a antioxidantů ze šípku.

  • Vyzkoušejte do čaje nebo na pečivo
  • Základní ingrediencí je vysoce kvalitní med z oblasti Doupovských hor
  • Složení: 97 % med květový pastovaný, 3 % mletý šípek
  • Obsah: 250 g
Kategorie: Ochucené medy
Hmotnost: 0.42 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skvělá medovina ze Slovácka

Medovina Elisa je značka pocházející ze slovácké Nivnice, kterou zákazníci znají pod názvy "Medovina Elisa" či dříve jako "Hromčíkova medovina" či "Hromčíkova Elisa". Medovina se dodnes vyrábí podle původní receptury, kterou v roce 1973 vytvořil pan Václav Hromčík.

Medovina Elisa je nápojem výjimečné kvality, který vzniká kombinací původních receptur a vody zpracované pomocí technologie Bio Control System. Používaná voda při výrobě medoviny má podobné vlastnosti jako nezatížená panenská voda z nitra země. Tato čistá podoba pozitivně ovlivňuje proces kvašení a zrání, což přispívá specifické kvalitě tohoto lahodného nápoje.

Medovina je vyráběna výhradně studeným způsobem z kombinace vysoce kvalitního medu české produkce. Po kompletním zkvašení zraje v hlubokých klimatizovaných sklepech. Její konečná filtrace probíhá za pomoci moderního filtračního zařízení, které zajišťuje nápoji čirý vzhled a výraznou jiskru.