Dárkový med s rakytníkem Elisa 250 g

  • Zdravá pochoutka z medu a mletého rakytníku
  • Základní ingrediencí je vysoce kvalitní med z oblasti Doupovských hor
  • Dárkové balení s naběračkou na med
Dostupnost Skladem (>10 ks)
159 Kč 142 Kč bez DPH
Dárkový med s rakytníkem Elisa 250 g

Rakytník v medu je výjimečný produkt, který spojuje sladkou chuť přírodního medu s osvěžujícím a zdravým rakytníkem. Tato kombinace nejen skvěle chutná, ale také přináší řadu zdravotních výhod díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a antioxidantů. Rakytník je bohatým zdrojem vitamínu C, E, A a K. 

  • Skvělý do čaje. Vyzkoušejte ho také na palačinky
  • Základní ingrediencí je vysoce kvalitní med z oblasti Doupovských hor
  • Složení: 97 % med květový pastovaný, 3 % mletý rakytník
  • Obsah: 250 g
Kategorie: Ochucené medy
Hmotnost: 0.42 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skvělá medovina ze Slovácka

Medovina Elisa je značka pocházející ze slovácké Nivnice, kterou zákazníci znají pod názvy "Medovina Elisa" či dříve jako "Hromčíkova medovina" či "Hromčíkova Elisa". Medovina se dodnes vyrábí podle původní receptury, kterou v roce 1973 vytvořil pan Václav Hromčík.

Medovina Elisa je nápojem výjimečné kvality, který vzniká kombinací původních receptur a vody zpracované pomocí technologie Bio Control System. Používaná voda při výrobě medoviny má podobné vlastnosti jako nezatížená panenská voda z nitra země. Tato čistá podoba pozitivně ovlivňuje proces kvašení a zrání, což přispívá specifické kvalitě tohoto lahodného nápoje.

Medovina je vyráběna výhradně studeným způsobem z kombinace vysoce kvalitního medu české produkce. Po kompletním zkvašení zraje v hlubokých klimatizovaných sklepech. Její konečná filtrace probíhá za pomoci moderního filtračního zařízení, které zajišťuje nápoji čirý vzhled a výraznou jiskru.