Med pastovaný Elisa 0,95 kg

  • Lahodná krémová konzistence
  • Vysoce kvalitní med z oblasti Nechranické přehrady a Doupovských hor
Dostupnost Skladem (>10 ks)
259 Kč 231 Kč bez DPH
Med pastovaný Elisa 0,95 kg

Květový med je zpracováván metodou rozetření původní přírodní krystalizace medu za studena pomocí mechanického pastovacího zařízení. Tímto šetrným způsobem jsou zachovány všechny cenné látky obsažené v medu. Takto upravený med již nekrystalizuje a snadno se roztírá, ale neteče. K pastování jsou využity převážně první jarní květové medy. Med má jemnou krémovou konzistenci a lahodnou chuť, která Vás zcela jistě nadchne. Je ideální volbou k snídani či večernímu čaji. Je to zdravá sladkost pro celou rodinu a má univerzální použití pro různé kulinářské výtvory.

  • Lahodná krémová konzistence
  • Český med z oblasti Nechranické přehrady a Doupovských hor
  • Dárkové balení s naběračkou na med
  • Obsah: 950 g
Kategorie: Med pastovaný
Hmotnost: 1.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skvělá medovina ze Slovácka

Medovina Elisa je značka pocházející ze slovácké Nivnice, kterou zákazníci znají pod názvy "Medovina Elisa" či dříve jako "Hromčíkova medovina" či "Hromčíkova Elisa". Medovina se dodnes vyrábí podle původní receptury, kterou v roce 1973 vytvořil pan Václav Hromčík.

Medovina Elisa je nápojem výjimečné kvality, který vzniká kombinací původních receptur a vody zpracované pomocí technologie Bio Control System. Používaná voda při výrobě medoviny má podobné vlastnosti jako nezatížená panenská voda z nitra země. Tato čistá podoba pozitivně ovlivňuje proces kvašení a zrání, což přispívá specifické kvalitě tohoto lahodného nápoje.

Medovina je vyráběna výhradně studeným způsobem z kombinace vysoce kvalitního medu české produkce. Po kompletním zkvašení zraje v hlubokých klimatizovaných sklepech. Její konečná filtrace probíhá za pomoci moderního filtračního zařízení, které zajišťuje nápoji čirý vzhled a výraznou jiskru.