Med slunečnicový Elisa 0,95 kg

  • Jemná ovocná chuť
  • Vysoce kvalitní med z oblasti Nechranické přehrady a Doupovských hor
Dostupnost Skladem (>10 ks)
249 Kč 222 Kč bez DPH
Med slunečnicový Elisa 0,95 kg

Květový slunečnicový med je přírodní lahůdka, která vás okouzlí svou jedinečnou chutí a vůní. Med je výjimečný díky svému zlatavému odstínu, bohaté a sladké ovocné chuti. Jeho jedinečná chuť je důsledkem toho, že je vyráběný z nektaru slunečnic, které jsou známé svou vysokou nutriční hodnotou a léčivými vlastnostmi.

Slunečnicový med je skvělým zdrojem energie. Jeho přirozené cukry se rychle vstřebávají do těla, poskytují okamžitou energii a zvyšují výdrž. Ideální je ho konzumovat ráno, kdy vám dodá energii na celý den. 

  • Skvělý do čaje nebo do kávy
  • Vyzkoušejte na pečivo nebo do jogurtu
  • Český med z oblasti Nechranické přehrady a Doupovských hor
  • Obsah: 950 g
Kategorie: Med slunečnicový
Hmotnost: 1.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skvělá medovina ze Slovácka

Medovina Elisa je značka pocházející ze slovácké Nivnice, kterou zákazníci znají pod názvy "Medovina Elisa" či dříve jako "Hromčíkova medovina" či "Hromčíkova Elisa". Medovina se dodnes vyrábí podle původní receptury, kterou v roce 1973 vytvořil pan Václav Hromčík.

Medovina Elisa je nápojem výjimečné kvality, který vzniká kombinací původních receptur a vody zpracované pomocí technologie Bio Control System. Používaná voda při výrobě medoviny má podobné vlastnosti jako nezatížená panenská voda z nitra země. Tato čistá podoba pozitivně ovlivňuje proces kvašení a zrání, což přispívá specifické kvalitě tohoto lahodného nápoje.

Medovina je vyráběna výhradně studeným způsobem z kombinace vysoce kvalitního medu české produkce. Po kompletním zkvašení zraje v hlubokých klimatizovaných sklepech. Její konečná filtrace probíhá za pomoci moderního filtračního zařízení, které zajišťuje nápoji čirý vzhled a výraznou jiskru.