Dárkový med s kurkumou Elisa 250 g

  • Zdravá pochoutka z medu a kurkumy
  • Základní ingrediencí je vysoce kvalitní med z oblasti Doupovských hor
  • Dárkové balení s naběračkou na med
Dostupnost Skladem (>10 ks)
159 Kč 142 Kč bez DPH
Dárkový med s kurkumou Elisa 250 g

Med s kurkumou je jedinečný a zdravý produkt, který spojuje přirozenou sladkost medu s blahodárnými účinky kurkumy. Tato kombinace je nejen chutná, ale také velmi prospěšná pro vaše zdraví díky vysokému obsahu antioxidantů a protizánětlivých látek.

Tato zlatavá pochoutka je vyrobena z jemného pastovaného medu, který byl obohacený o mletou kurkumu známou svými protizánětlivými a detoxikačními účinky. Naše kurkuma je pečlivě vybrána a zpracována, aby její aktivní složky byly co nejvíce zachovány. Spojení medu a kurkumy je doporučováno pro posílení imunitního systému, ale také jako aromatický doplněk do teplých nápojů, dressingů do salátů, marinád na maso nebo jej užívat jen tak na lžičku. 

  • Vyzkoušejte k pečivu, s jogurtem, v horkém nápoji nebo ve smoothie
  • Základní ingrediencí je vysoce kvalitní med z oblasti Doupovských hor
  • Složení: 98 % med květový pastovaný, 2 % kurkuma
  • Obsah: 250 g
Kategorie: Ochucené medy
Hmotnost: 0.42 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skvělá medovina ze Slovácka

Medovina Elisa je značka pocházející ze slovácké Nivnice, kterou zákazníci znají pod názvy "Medovina Elisa" či dříve jako "Hromčíkova medovina" či "Hromčíkova Elisa". Medovina se dodnes vyrábí podle původní receptury, kterou v roce 1973 vytvořil pan Václav Hromčík.

Medovina Elisa je nápojem výjimečné kvality, který vzniká kombinací původních receptur a vody zpracované pomocí technologie Bio Control System. Používaná voda při výrobě medoviny má podobné vlastnosti jako nezatížená panenská voda z nitra země. Tato čistá podoba pozitivně ovlivňuje proces kvašení a zrání, což přispívá specifické kvalitě tohoto lahodného nápoje.

Medovina je vyráběna výhradně studeným způsobem z kombinace vysoce kvalitního medu české produkce. Po kompletním zkvašení zraje v hlubokých klimatizovaných sklepech. Její konečná filtrace probíhá za pomoci moderního filtračního zařízení, které zajišťuje nápoji čirý vzhled a výraznou jiskru.