Skleněný soudek s litrem medoviny Elisa

  • dárek pro ženy
  • dárek pro muže
Dostupnost Skladem (>10 ks)
699 Kč 578 Kč bez DPH
Skleněný soudek s litrem medoviny Elisa

Hledáte něco originálního na party nebo oslavu? Zkuste tento litrový soudek s kohoutkem na dřevěném podstavci. Aby soudek nezůstal prázdný, přibalíme vám k němu dvě lahve naší nejlepší medoviny! Perfektní i jako dárek, vhodný pro muže i ženy.

  • objem soudku: 950 ml
  • délka: 14 cm
  • medovina: Elisa originál 2x 0,5 l

 

Kategorie: Dárkové medoviny
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Medovina Elisa je značka pocházející ze slovácké Nivnice, kterou zákazníci znají pod názvy "Medovina Elisa" či dříve jako "Hromčíkova medovina" či "Hromčíkova Elisa". Medovina se dodnes vyrábí podle původní receptury, kterou v roce 1973 vytvořil pan Václav Hromčík.

Medovina Elisa je nápojem výjimečné kvality, který vzniká kombinací původních receptur a vody zpracované pomocí technologie Bio Control System. Používaná voda při výrobě medoviny má podobné vlastnosti jako nezatížená panenská voda z nitra země. Tato čistá podoba pozitivně ovlivňuje proces kvašení a zrání, což přispívá specifické kvalitě tohoto lahodného nápoje.

Medovina je vyráběna výhradně studeným způsobem z kombinace vysoce kvalitního medu české produkce. Po kompletním zkvašení zraje v hlubokých klimatizovaných sklepech. Její konečná filtrace probíhá za pomoci moderního filtračního zařízení, které zajišťuje nápoji čirý vzhled a výraznou jiskru.

Medovina Elisa získala uznání odborných porotců, více zde

Podobné produkty

Teta Kasandra TETA-KASANDRA
plechova huba
1 399 Kč
PLECHOVA-HUBA
Bič na bacily BIC-NA-BACILY