ELISA archivní medovina 15letá

Dostupnost Skladem, ihned odesíláme (>10 ks)
599 Kč
ELISA archivní medovina 15letá

Vychutnejte si vzácný skvost v podobě této archivní medoviny, která zrála v sudech dlouhých 15 let! Tento lahodný nápoj představuje ještě mistrovské dílo pana Hromčíka, strůjce medoviny Elisa. Pro dokonalou autentičnost jsme na láhvi nechali původní zlatou etiketu. 

  • obsah: 0,7 l
  • obsah alkoholu: min. 11%
  • neomezená trvanlivost

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Medovina Elisa je značka pocházející ze slovácké Nivnice, kterou zákazníci znají pod názvy "Medovina Elisa" či dříve jako "Hromčíkova medovina" či "Hromčíkova Elisa". Medovina se dodnes vyrábí podle původní receptury, kterou v roce 1973 vytvořil pan Václav Hromčík.

Medovina Elisa je nápojem výjimečné kvality, který vzniká kombinací původních receptur a vody zpracované pomocí technologie Bio Control System. Používaná voda při výrobě medoviny má podobné vlastnosti jako nezatížená panenská voda z nitra země. Tato čistá podoba pozitivně ovlivňuje proces kvašení a zrání, což přispívá specifické kvalitě tohoto lahodného nápoje.

Medovina je vyráběna výhradně studeným způsobem z kombinace vysoce kvalitního medu české produkce. Po kompletním zkvašení zraje v hlubokých klimatizovaných sklepech. Její konečná filtrace probíhá za pomoci moderního filtračního zařízení, které zajišťuje nápoji čirý vzhled a výraznou jiskru.

Medovina Elisa získala uznání odborných porotců, více zde