Vlasová voda s mateří kašičkou a vrbovým fermentem Pleva 115 g

  • účinně redukuje lupy
  • příznivě působí na vlasovou pokožku
  • zklidňuje pokožku a snižuje svědivost
  • neobsahuje alkohol
Dostupnost Skladem (4 ks)
184 Kč 152 Kč bez DPH
Vlasová voda s mateří kašičkou a vrbovým fermentem Pleva 115 g

Krásné vlasy bez lupů

Vlasová voda s mateří kašičkou a fermentovaným výtažkem z vrby, který je přírodním zdrojem salicylátů a příznivě působí na zdraví vlasové pokožky. Přispívá ke zklidnění a ozdravení pokožky, účinně redukuje tvorbu lupů, omezuje dráždivost pokožky a snižuje svědivost. Díky inovativnímu složení jsme v této vlasové vodě mohli využít léty prověřené účinky mateří kašičky i bez použití alkoholu.

Redukce lupů. Základ vlasové vody tvoří tři hlavní účinné látky – vrbový ferment, mateří kašička a kofein, které skvěle doplňuje přírodní esenciální Tea tree olej, známý také jako čajovníkový olej. Jeho účinky na pokožku a vlasy jsou všeobecně známé a hojně využívané. Vlasová voda podporuje regeneraci vlasové pokožky, příznivě působí na její zdraví a kvalitu vlasů. Všechny, kteří se trápí se suchou, svědící vlasovou pokožkou a tvorbou lupů, potěší její hlavní účinky – efektivní redukce lupů a snížení svědivosti a celkové zklidnění pokožky. Navíc vlasy příjemně provoní.

Návod k použití. Vlasovou vodu před použitím vždy protřepejte. Poté nanášejte na vlhké vlasy (ideálně po jejich umytí) a důkladně ji vmasírujte do pokožky. Nechte ji působit, nevysušujte ji ručníkem a nesmývejte z vlasů.

Vlasová voda Pleva
Vlasová voda s mateří kašičkou a vrbovým fermentem Pleva 115 g

Organické výtažky z vrby pro zdraví vlasové pokožky

Jednou ze zásadních účinných složek vlasové vody je fermentovaný výtažek z vrbové kůry - Salixin. Fermentace neboli kvašení za pomoci specifických bakterií má za následek výrazné zvýšení účinnosti výtažku z vrbové kůry. Výsledkem je koncentrovaný extrakt s vysokým obsahem přírodních salicylátů s vynikajícími protidráždivými, antimikrobiálními a dalšími příznivými účinky.

Vrbová kůra pochází výhradně z certifikovaného ekologického zemědělství dánské produkce vrby nachové a vrby bílé a výsledný ferment je 100% přírodní. Fermentovaný výtažek z vrbové kůry velmi pozitivně působí na zdraví pokožky hlavy, účinně redukuje lupy, zklidňuje pokožku, snižuje svědivost a zlepšuje kvalitu kožní bariéry.

Mateří kašička, výživa královen

Složky mateří kašičky se ve vyváženém poměru vyvinuly někdy před 100 až 120 miliony let, tedy už v době prvního doloženého výskytu včel na naší planetě. Zatímco běžné včelí dělnice, které pojídají pyl a med, se dožívají maximálně pár týdnů nebo měsíců, královna krmená mateří kašičkou se dožívá hned několika let.

Díky inovativnímu složení jsme léty prověřenou mateří kašičku, která obsahuje ideální mix vitamínů pro podporu regenerace a kvality vlasů, mohli využít i v této bezalkoholové vlasové vodě.

Kofein, nejznámější přírodní stimulant

Účinky kofeinu na lidský organismus zná lidstvo snad od nepaměti, patří totiž k nejrozšířenějším přírodním stimulantům na světě. Pokud byste své vlasové pokožce chtěli zajistit dostatečný přísun kofeinu do vlasových kořínků, museli byste si dát 60 až 80 šálků kávy denně. Mnohem lepší cestou je proto dostat kofein přímo k vlasovým kořínkům zvenku, například prostřednictvím vlasové vody.

  • hmotnost 115 g
  • Složení: Aqua, Propanediol, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Lactobacillus/Salix Purpurea Bark Ferment Extract, Phenylpropanol, Caffeine, Benzyl alcohol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Benzoic Acid, Dehydroacetit Acid, Lactic Acid, Royal Jelly
 
Kategorie: Vlasová kosmetika
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalitní včelí kosmetika

Rodinná firma Pleva vyrábí kvalitní včelí kosmetiku a pomáhá lidem ke zdraví, kráse a potěšení. Začali hned po revoluci výrobou propolisové tinktury a masti s propolisem. Od té doby jejich sortiment kosmetiky rozšířili o řady výrobků s včelími produkty a každý rok uvádí na trh nové výrobky.

Dnes mají v sortimentu stovku produktů. Mohou se tedy pochlubit nejširším sortimentem kosmetiky se včelími produkty v České republice. Zároveň získali unikátní povolení pro přípravu nejrůznějších výrobků, jsou například jediní v České republice, kteří zpracovávají včelí jed.