Vlasová voda s mateří kašičkou a malinovým fermentem Pleva 115 g

  • prokrvuje a regeneruje vlasovou pokožku
  • podporuje růst vlasů
  • dodává vlasům lesk a hebkost
  • neobsahuje alkohol
Dostupnost Skladem (3 ks)
158 Kč 131 Kč bez DPH
Vlasová voda s mateří kašičkou a malinovým fermentem Pleva 115 g

Probuzení pro vaše vlasy

Bezalkoholová vlasová voda regeneruje a hydratuje vlasovou pokožku, pomáhá jejímu prokrvení, čímž podporuje růst vlasů. Vlasům dodá výživu a nádherný lesk a hebkost, zkrátka probudí ve vašich vlasech to nejlepší.

Nádherný lesk a podpora růstu vlasů. Vlasová voda pomáhá oslabeným vlasům, podporuje regeneraci vlasové pokožky, vyživuje, zvláčňuje a zajistí potřebnou hydrataci. Vlasy získají nádherný lesk a hebkost. Zároveň napomáhá prokrvení vlasové pokožky, čímž podporuje růst vlasů. Navíc nádherně voní. Maliny zkrátka chutnají zevnitř i zvenčí.

Malinový ferment, mateří kašička a kofein, to jsou hlavní účinné látky, které tvoří základ vlasové vody, pojďme se na ně podívat podrobněji:

Návod k použití. Vlasovou vodu před použitím vždy protřepejte. Poté nanášejte na vlhké vlasy (ideálně po jejich umytí) a důkladně ji vmasírujte do pokožky. Nechte ji působit, nevysušujte ji ručníkem a nesmývejte z vlasů.

Vlasová voda Pleva
Vlasová voda s mateří kašičkou a malinovým fermentem Pleva 115 g

Maliny! 

Báječné maliny, symbol léta a nenapodobitelná sladce šťavnatá chuť. Kdo by jim odolal? Při jejich trhání z keřů v zahradě mi je z dlaní i plecháčku zobají malé ručky a pusinky vnoučat. Používáme je do osvěžujících medovin, pečeme z nich buchty, dorty a zdobíme jimi sladké snídaně.

A nyní jsou maliny – přesněji malinový ferment - také jednou ze zásadních účinných složek naší vlasové vody. A co že to je malinový ferment? Jedná se o biotechnologicky koncentrovaný extrakt z maliníku získávaný technologií řízené fermentace. Ta spočívá v kvašení vybrané rostlinné suroviny pomocí specifických mikroorganismů, které má za následek výrazné zvýšení účinnosti dané látky - v tomto případě maliníkového extraktu, který sám o sobě obsahuje vysoké množství AHA kyselin.

Fermentovaný výtažek z malin výrazně stimuluje obnovu buněk, regeneruje a hydratuje vlasovou pokožku a dodá vlasům báječný lesk a hebkost. Je ideální pro použití i na tu nejcitlivější pokožku.

Mateří kašička, výživa královen

Složky mateří kašičky se ve vyváženém poměru vyvinuly někdy před 100 až 120 miliony let, tedy už v době prvního doloženého výskytu včel na naší planetě. Zatímco běžné včelí dělnice, které pojídají pyl a med, se dožívají maximálně pár týdnů nebo měsíců, královna krmená mateří kašičkou se dožívá hned několika let.

Díky inovativnímu složení jsme léty prověřenou mateří kašičku, která obsahuje ideální mix vitamínů pro podporu regenerace a kvality vlasů, mohli využít i v této bezalkoholové vlasové vodě.

Kofein, nejznámější přírodní stimulant

Účinky kofeinu na lidský organismus zná lidstvo snad od nepaměti, patří totiž k nejrozšířenějším přírodním stimulantům na světě. Pokud byste své vlasové pokožce chtěli zajistit dostatečný přísun kofeinu do vlasových kořínků, museli byste si dát 60 až 80 šálků kávy denně. Mnohem lepší cestou je proto dostat kofein přímo k vlasovým kořínkům zvenku, například prostřednictvím vlasové vody.

  • hmotnost 115 g
  • Složení: Propanediol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Caffeine, Phenylpropanol, Rubus Idaeus Fruit Extract (malinový extrakt), Parfum, Benzyl Alcohol, Royal Jelly (mateří kašička), Dehydroacetic Aicid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Benzoic Acid, Geraniol
 
Kategorie: Vlasová kosmetika
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalitní včelí kosmetika

Rodinná firma Pleva vyrábí kvalitní včelí kosmetiku a pomáhá lidem ke zdraví, kráse a potěšení. Začali hned po revoluci výrobou propolisové tinktury a masti s propolisem. Od té doby jejich sortiment kosmetiky rozšířili o řady výrobků s včelími produkty a každý rok uvádí na trh nové výrobky.

Dnes mají v sortimentu stovku produktů. Mohou se tedy pochlubit nejširším sortimentem kosmetiky se včelími produkty v České republice. Zároveň získali unikátní povolení pro přípravu nejrůznějších výrobků, jsou například jediní v České republice, kteří zpracovávají včelí jed.