PLEVA Propolisová zubní pasta pro svěží dech

  • Pouze čistě přírodní složení bez fluoru
  • Báječně osvěžuje dech
  • Jemné bělící účinky
  • Obsahuje účinný propolis
Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
26.9.2023
173 Kč
PLEVA Propolisová zubní pasta pro svěží dech

Vítr v ústech. Pravidelným čištěním účinně předejdete vzniku zubního kazu, zamezíte tvorbě zubního kamene, krásně osvěžíte svůj dech díky složce z máty a ještě zlepšíte zabarvení skloviny. Pasta totiž mimo jiné obsahuje i přírodní bělidlo, které pomáhá odstraňovat nevzhledné skvrnky. Zubní pasta má 100% přírodní složení.

100% přírodní zubní pasta bez fluoru.  Zubní pasta s propolisem má osvěžující, desodorační a uklidňující účinky. Může se používat i při onemocnění parodontózou. Propolis má protizánětlivé účinky, potlačuje růst bakterií.

  • Pastu naneste na kartáček, jehož tvrdost vám doporučil stomatolog
  • Čistěte sklovinu směrem od krčků ke kraji zubu po dobu alespoň 2 minut dvakrát denně
  • Na sklovinu a dásně zbytečně netlačte, po čištění pečlivě vypláchněte

Jemně abrazivní. Málokdo by to čekal, ale ve středověku byla kazivost zubů nižší než v dnešní době. Nejen, že lidé nesladili cukrem jako dnes, ale také jedli potraviny z mouky, která byla lehce abrazivní. Tehdejší mlýnské kameny totiž zanechávaly v mouce drobné tvrdé částice, které lidem při kousání pomáhaly s obrušováním nečistot.

Už více než sto let máme mouku krásně čistou, takže zubní kazy mají lepší podmínky pro svůj vznik. Tuto pastu jsme proto udělali jemně abrazivní, aby při čištění pomáhala lépe odstraňovat zubní kámen a co nejvíce ztížila vzniku zubního kazu.

Krásný dech díky mátě. Při pravidelném čištění se zbavíte zubního kamene, který může stát za zápachem z úst, a především si dech osvěžíte díky většímu podílu máty. Stačí dvě čištění denně a už během jednoho měsíce poznáte rozdíl.

  • Hmotnost: 75 g
  • Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Aroma Orange, Cellulose Gum, Lauryl Glucoside, Microcristalline Cellulose, Aroma Aloe, Propolis Extract, Xylitol, Titanium Dioxide, L-Menthol, Propanediol, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Aloe, Citric acid, Potassium Sorbate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: