Ústní spray s propolisem Pleva 25 g

  • Obsahuje antimikrobiální látky
  • Příjemně osvěží a zvlhčí ústní dutinu
  • Odstraní nepříjemné pocity v ústní dutině při virózách a angíně
Dostupnost Skladem (3 ks)
90 Kč 74 Kč bez DPH
Ústní spray s propolisem Pleva 25 g

Hojivé osvěžení.  Propolis obsahuje prověřené antimikrobiální látky, také je známý pro účinky hojivé. Výtažek z propolisu v tomto ústním spreji pomáhá také nám – je ideální pro odstranění nepříjemných pocitů v ústní dutině při virózách, angíně a také proti zápachu z úst. Stačí jen pár stisků spreje denně.

Návod k použití. Stříká se několikrát denně do úst. Před použitím protřepejte, sediment a případné vznášející se kusy usazeného propolisu jsou přirozené. Vznikají v důsledku použití poctivého množství propolisu, abychom ve spreji dosáhli jeho maximální koncentrace.

  • Stříká se několikrát denně do úst
  • Před použitím protřepejte, sediment a případné vznášející se kusy usazeného propolisu jsou přirozené
  • Vznikají v důsledku použití poctivého množství propolisu, abychom ve spreji dosáhli jeho maximální koncentrace

O propolisu. Propolis je tuhá, hnědá pryskyřičná látka vyráběná včelkami k dezinfekčním a stavebním účelům. Základem je pryskyřice získaná ze stromů, kterou včely zpracovávají za pomoci enzymů ve svých žlázách. Na rozdíl od včelího vosku má mimo jiné i antibakteriální účinky, takže jej včelky používají k utěsnění drobných mezer v úlu nebo pokrytí cizorodých těles jako ochranu proti nákaze.

  • Hmotnost: 25 g
  • Složení: Aqua, Alcohol, Glycerin, Propolis extract
Kategorie: Ústní hygiena
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalitní včelí kosmetika

Rodinná firma Pleva vyrábí kvalitní včelí kosmetiku a pomáhá lidem ke zdraví, kráse a potěšení. Začali hned po revoluci výrobou propolisové tinktury a masti s propolisem. Od té doby jejich sortiment kosmetiky rozšířili o řady výrobků s včelími produkty a každý rok uvádí na trh nové výrobky.

Dnes mají v sortimentu stovku produktů. Mohou se tedy pochlubit nejširším sortimentem kosmetiky se včelími produkty v České republice. Zároveň získali unikátní povolení pro přípravu nejrůznějších výrobků, jsou například jediní v České republice, kteří zpracovávají včelí jed.