Velká sova červená - svíčka z včelího vosku 230 g

  • Výška: cca 9 cm, šířka: cca 8,5 cm, hloubka: cca 9 cm
  • Váha: 230 g
  • Ruční práce
Dostupnost Skladem (1 ks)
269 Kč 222 Kč bez DPH
Velká sova červená - svíčka z včelího vosku 230 g
Tato sova všechno ví, ale nemá potřeba to nikomu říkat. Je moudrá a tak realistická, že zaručeně přitáhne pozornost každého návštěvníka. Svíčka byla vyrobena z téměř čtvrt kila voňavého včelího vosku. 
 

Svíčky od Elisy. Nechte se okouzlit jedinečnou atmosférou, kterou dokáží vytvořit naše svíčky. Všechny svíčky jsou vyrobené ručně z pravého včelího vosku vyčištěného do nejvyšší možné kvality. Včelí vosk je unikátní přírodní surovina, kterou můžeme využívat jen díky pilné práci včel. 

Kategorie: Svíčky z včelího vosku
Hmotnost: 0.23 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skvělá medovina ze Slovácka

Medovina Elisa je značka pocházející ze slovácké Nivnice, kterou zákazníci znají pod názvy "Medovina Elisa" či dříve jako "Hromčíkova medovina" či "Hromčíkova Elisa". Medovina se dodnes vyrábí podle původní receptury, kterou v roce 1973 vytvořil pan Václav Hromčík.

Medovina Elisa je nápojem výjimečné kvality, který vzniká kombinací původních receptur a vody zpracované pomocí technologie Bio Control System. Používaná voda při výrobě medoviny má podobné vlastnosti jako nezatížená panenská voda z nitra země. Tato čistá podoba pozitivně ovlivňuje proces kvašení a zrání, což přispívá specifické kvalitě tohoto lahodného nápoje.

Medovina je vyráběna výhradně studeným způsobem z kombinace vysoce kvalitního medu české produkce. Po kompletním zkvašení zraje v hlubokých klimatizovaných sklepech. Její konečná filtrace probíhá za pomoci moderního filtračního zařízení, které zajišťuje nápoji čirý vzhled a výraznou jiskru.

Podobné produkty