PLEVA Medový pleťový peeling

  • Jemně odstraní odumřelé buňky
  • Zrychlí přirozenou obnovu vaší pleti
  • Prokrví, vyhladí a vyčistí pleť
  • Vhodný pro normální, smíšenou až mastnou pleť. Nevhodný pro pleť suchou, citlivou, aknózní a věk 45+
Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
26.9.2023
185 Kč
PLEVA Medový pleťový peeling

Projasní a obnoví vaši pleť. Přírodní medový peeling s jemným práškem ze šípkových semínek šetrně odstraní odumřelé kožní buňky, příjemně prokrví, vyhladí a projasní vaši pleť. Nejenže tak napomáhá přirozené obnově pleti, takto vyčištěná pleť navíc lépe vstřebává účinné a výživné látky. Náš medový peeling je díky medu bohatý na bílkoviny, minerální látky, vitaminy, enzymy a další látky potřebné pro vyživenou a krásnou pleť.

Peeling podporuje regeneraci a výživu pleti. Medový pleťový peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky, stimuluje prokrvení pleti a obnovuje její jemnější a svěží vzhled. Peeling nemá jenom povrchový efekt, ale ovlivňuje i hlubší vrstvy pokožky. Jednotlivé vrstvy pokožky mezi sebou totiž dokáží velmi dobře komunikovat. Když odstraníte odumřelé buňky nejsvrchnější části pokožky, vyšle o tom „zprávu“ do nejspodnější části, kde se začnou urychleně vytvářet nové buňky, a díky tomu dochází k daleko rychlejší regeneraci pleti. Běžně trvá obnovení pokožky přibližně 28 dní u té mladší a až 40 dní u starší pleti, používáním peelingu můžete její regeneraci značně urychlit.

Ošetření pleti peelingem navíc zvyšuje schopnost pokožky absorbovat účinné a výživné látky z krémů, pleťových masek nebo sér. Pokud byste peeling dlouhodobě vynechávali, na povrchu pleti vznikne vrstva vytvořená z odumřelých buněk. Ta pak bude bránit proniknutí výživných látek do pokožky a každá vaše snaha o vylepšení stavu pleti bude poněkud zbytečná.

  • Medový pleťový peeling aplikujte na vyčištěnou vlhkou pokožku
  • Někdy se doporučuje peeling masírovat krouživými pohyby do pleti, aby se vyčistila, ale u našeho peelingu to není nutné
  • Nechte peeling působit 5 minut a poté ho jemnými krouživými pohyby bez natahování pokožky smyjte vlažnou vodou
  • Omytím odstraníte odumřelé šupinky kůže z nejsvrchnější vrstvy pokožky

Plný účinných látek z přírody. Aktivní látkou našeho přírodního medového peelingu je prášek ze šípkových semínek, který je velmi jemný a výborně se doplňuje s jeho medovým základem. Prášek ze šípkových semínek zajistí odlupování šupinek pokožky a pomáhá šetrně odstraňovat odumřelé buňky. Šípkový olej má navíc řadu anti-aging účinků, obsahuje cenné vitaminy E, C a D a díky svým antioxidačním účinkům eliminuje volné radikály. Zároveň obsahuje mastné kyseliny, které pomáhají bohatému vyživení pokožky.

Důležitou složkou našeho medového peelingu je samozřejmě med, který je bohatý na bílkoviny, minerální látky, vitamíny, enzymy a další látky. Hydrataci a kluznost peelingu zajišťuje squalan.

Mechanický Medový pleťový peeling doporučujeme používat jednou až dvakrát měsíčně. Ženy s normálním a mastnějším typem pleti si mohou peeling dopřát dvakrát měsíčně, zatímco sušší typy pleti či pleť zralejší skutečně maximálně jednou měsíčně. Také muži mají obvykle v případě peelingu výhodu a mohou ho aplikovat častěji.

Dodržujte doporučený interval používání peelingu. Kdybyste si dopřávali peeling častěji, dosáhli byste opačného efektu - vaše pokožka by se stala méně odolnou a byla by náchylnější k infekcím bakteriálního původu.

Tento peeling byste měli určitě vynechat, pokud vaše pokožka není v pořádku. Nedoporučujeme jeho používání na citlivou, jakkoli poškozenou nebo spálenou pokožku, pokožku, která trpí vyrážkou, akné a při oparech nebo bradavicích. Zároveň byste se měli při jeho používání vždy vyhnout citlivé oblasti pokožky okolo očí.

Po vyčištění pleti peelingem může dojít k jemnému začervenání pokožky. Znamená to, že peeling působí a dobře odvádí svoji práci. Takové začervenání by ovšem mělo prakticky hned vymizet.Pokožka ošetřená peelingem lépe přijímá všechny výživné látky – po peelingu byste si tedy měli dát pleťovou masku nebo ošetřit pokožku výživným krémem. Pokuste se jí dopřát po peelingu vždy nadstandardní péči, odmění se vám krásným a mladistvým vzhledem.

  • Hmotnost: 50 g
  • Složení: Aqua, Glycerin, Rosa Canina Seed Powder, Capryl/Capramidopropylbetaine, Squalane, Mel, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Phenylpropanol, Benzyl Alcohol, Lecithin, Benzoic Acid, Sclerotium Gum, Parfum, Pullulan, Dehydroacetic Acid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: