PLEVA Medová mast s propolisem

 • Obsahuje látky s hojivými účinky
 • Pro péči o suchou a popraskanou pokožku
 • Vhodná na plísně a ekzémy, po ozařování nebo při hemeroidech
Dostupnost Skladem, ihned odesíláme
Můžeme doručit do:
26.9.2023
90 Kč
PLEVA Medová mast s propolisem

Základ lékárničky. Propolisová mast s medem citlivě pečuje o suchou a popraskanou pokožku. Je vhodná na plísně a ekzémy, po ozařování nebo při hemeroidech. Obsahuje velké množství látek s hojivými účinky, proto by měla tvořit základ každé dobře vybavené lékárničky.

Pomůže suché a popraskané pokožce. Když nastoupí zima a udeří mrazy, spousta lidí začne řešit problémy s popraskanou a vysušenou kůží. Kůže je zpravidla rozrušená na hřbetech rukou a většinou k její ochraně nepomohou ani rukavice. Drobné prasklinky svědí a pálí a nutí člověka k dalšímu škrábání. Paradoxní je, že když se namažete nevhodným krémem, problémy se ještě prohloubí.

 • Medovou mast s propolisem jemně vmasírujte do pokožky na postiženém místě a nechte zaschnout
 • Aplikaci opakujte několikrát denně, tak abyste zamezili opětovnému vysychání pokožky
 • Po vyřešení problémů ji ještě několik dnů používejte jako prevenci
 • Propolis barví, je vhodné používat tmavé oblečení, nebo nechat mast nejprve vstřebat

Příčin suché pokožky je mnoho. Suchá kůže na rukou trápí spoustu lidí zejména proto, že v této oblasti máme menší počet mazových žláz. Paradoxně se zároveň jedná o jednu z nejvytíženějších částí těla – naše ruce pracují od rána do večera, i když náplní naší práce není těžká manuální činnost, ale třeba pořádná úředničina. Ruce jsou nejvíce vystaveny vlivům počasí, nejčastěji se setkávají s různými chemickými látkami, jsou umývány několikrát denně na rozdíl od dalších částí těla – všechny tyto činnosti zatěžují především kůži.

Řešením je časté promazávání, a to zejména po sprše, koupeli či umytí rukou. Odumřelé buňky je možné odstranit peelingem – i vaše ruce si ho totiž zaslouží. Při výběru kosmetiky se pak vyhýbejte přípravkům, které obsahují alkohol, protože ten vysává z pokožky vlhkost. Vhodné jsou naopak krémy obsahující kolagen. V případě vysušené kůže použijte rovnou účinnou medovou mast s propolisem, která pomůže od drobných prasklinek, které mohou být vstupními branami pro infekci.

Základem medové masti je účinný propolis, který pomáhá hojit a zmírňovat obtíže. Mast může také pomoci s nepříjemnými ekzémy i výskytem plísní. Propolis také může pomoci lidem, které dlouhodobě trápí hemeroidy. Uklidňuje a regeneruje kůži po ozařování a má mnoho dalších využití.

 • Hmotnost: 20 g
 • Složení: Olea europaea Fruit Oil, Mel, Cera alba, Propolis extract, Propylene glycol
   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: