ELISA Ořechová medovina 0,5 l

  • Dokonalé spojení chuti medu a vlašských ořechů
  • Bez přidaného cukru a lihu
  • Obsah alkoholu: min. 11%
  • Neomezená trvanlivost
  • Medovina v atraktivním designu
Dostupnost Skladem (>10 ks)
179 Kč 148 Kč bez DPH
ELISA Ořechová medovina 0,5 l

Velmi jemná medovina s příjemnou vůní

Jemná medovina s příjemnou vůní je dokonalým spojením sladkého medu a chutí vlašských ořechů.  

Tradiční poctivá medovina z Nivnice. Elisa je vyráběna podle původní rodinné receptury již od roku 1973. Vyrábí se z těch nejlepších českých medů netepelnou cestou, aby se zachovaly všechny významné látky včelího medu. Po prokvašení dozrává v hlubokých klimatizovaných sklepeních. Jejím základem je med a voda upravená technologií Bio Control System. Směs bylin a koření pak dodává medovině nezaměnitelnou chuť.

Medovina Elisa ořechová
Ořechová medovina

V létě osvěží, v zimě zahřeje. Medovinu můžeme konzumovat vychlazenou i tepelně upravenou. V letních měsících skvěle osvěží, pokud ji podáváme při teplotě 12-16 stupňů Celsia.

V zimě pak medovinu ohříváme v nekryté nádobě maximálně na teplotu 50 až 60 stupňů Celsia tak, aby neprošla varem. Do studené i teplé medoviny můžeme přidat řez citrónu.

Ocenění medovin Elisa

Naše medoviny chutnají nejen zákazníkům, ale i odborným porotcům. Díky tomu jsme držiteli mnoha ocenění.

ELISA Ořechová medovina 0,5 l
Kategorie: Ořechová medovina
Hmotnost: 0.8 kg
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 8.12.2023
Výborná medovina
5
PZ Avatar autora | 15.11.2023
Výborná-velmi pitelná teplá i studená
5
LN Avatar autora | 19.9.2023
Tohle bych mohla pít místo vody! Něco tak aromatického a dobrého jsem nikdy neměla, kam se hrabou stánky o Vánocích ....

Skvělá medovina ze Slovácka

Medovina Elisa je značka pocházející ze slovácké Nivnice, kterou zákazníci znají pod názvy "Medovina Elisa" či dříve jako "Hromčíkova medovina" či "Hromčíkova Elisa". Medovina se dodnes vyrábí podle původní receptury, kterou v roce 1973 vytvořil pan Václav Hromčík.

Medovina Elisa je nápojem výjimečné kvality, který vzniká kombinací původních receptur a vody zpracované pomocí technologie Bio Control System. Používaná voda při výrobě medoviny má podobné vlastnosti jako nezatížená panenská voda z nitra země. Tato čistá podoba pozitivně ovlivňuje proces kvašení a zrání, což přispívá specifické kvalitě tohoto lahodného nápoje.

Medovina je vyráběna výhradně studeným způsobem z kombinace vysoce kvalitního medu české produkce. Po kompletním zkvašení zraje v hlubokých klimatizovaných sklepech. Její konečná filtrace probíhá za pomoci moderního filtračního zařízení, které zajišťuje nápoji čirý vzhled a výraznou jiskru.

Podobné produkty

ořechová 0,2 1364x1024 0582
99 Kč
ELISA-ORECHOVA-0.2L3
Medovina ořechová Elisa 0,2 ELISA-ORECHOVA-0.2L
Ořechová medovina 3l 1364x1024 0541
749 Kč
ELISA-ORECHOVA-3L