Lebka s chilli medovinou 0,5 l

  • dárek pro muže
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
379 Kč 313 Kč bez DPH
Lebka s chilli medovinou 0,5 l

Dárková medovina ve tvaru lebky, která spojuje kouzlo medu s pikantními vibracemi chilli. Tato lahodná kombinace přináší nejen sladkou chuť medu, ale také pikantní šmrnc, který rozproudí chuťové buňky obdarovaného.

  • obsah: 0,5 l
  • obsah alkoholu: 11%
  • neomezená trvanlivost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Medovina Elisa je značka pocházející ze slovácké Nivnice, kterou zákazníci znají pod názvy "Medovina Elisa" či dříve jako "Hromčíkova medovina" či "Hromčíkova Elisa". Medovina se dodnes vyrábí podle původní receptury, kterou v roce 1973 vytvořil pan Václav Hromčík.

Medovina Elisa je nápojem výjimečné kvality, který vzniká kombinací původních receptur a vody zpracované pomocí technologie Bio Control System. Používaná voda při výrobě medoviny má podobné vlastnosti jako nezatížená panenská voda z nitra země. Tato čistá podoba pozitivně ovlivňuje proces kvašení a zrání, což přispívá specifické kvalitě tohoto lahodného nápoje.

Medovina je vyráběna výhradně studeným způsobem z kombinace vysoce kvalitního medu české produkce. Po kompletním zkvašení zraje v hlubokých klimatizovaných sklepech. Její konečná filtrace probíhá za pomoci moderního filtračního zařízení, které zajišťuje nápoji čirý vzhled a výraznou jiskru.

Medovina Elisa získala uznání odborných porotců, více zde