Med s kávou 70 g

  • K doslazení kávy, mléka nebo jen tak
  • 100% přírodní složení 
Dostupnost Skladem (2 ks)
88 Kč –38 % 54 Kč 48 Kč bez DPH
Med s kávou 70 g
kava v medu
88 Kč –38 %

Den bez kávy a den bez medu, to je den, který si nedokážeme přestavit. Med jíme každý den a s kávou začínáme svůj den. Jak jste na tom Vy? Ochutnejte zajímavou kombinaci medu a kávy. Nezklame Vás.

Konzistence je podobná hustotě pastovaného medu, tedy je o něco hustější díky přimíchanému koření nebo mrazem sušenému lyofilizovanému ovoci. Lze jej roztírat na běžné pečivo s výjimkou velmi jemného pečiva např. neopečený toustový chléb nebo croissant. Ochucený med není tekutý jako běžný květový nebo lesní medovicový med. 

  •  K doslazení kávy, mléka nebo jen tak.

Výrobek se skládá výhradně z medu, koření nebo mrazem sušeného lyofilizovaného ovoce. Výrobek neobsahuje žádné přidané stabilizátory, cukerné sirupy nebo jiné šťávy, které med naředí a roztíratelnost zlepší. Může se proto stát, že je konzistence hustější pro namazání či jiné konkrétní využití. Nechte výrobek při pokojové teplotě, ve které se konzistence výrobku po pár hodinách (s ohledem na objemovou velikost) zlepší a med změkne. Je to malá daň z toho, že složení je prostě 100% přírodní :-)

Pastovaný med je základ. Květový med se mechanickým zpracováním uvede do podoby lehce roztíratelné konzistence. Pozvolným mícháním se zbaví přirozené krystalizace, a tedy nemůže úplně ztuhnout. Med v průběhu pastování neztrácí na kvalitě, jelikož není nijak zahříván. Samotné pastování je založeno pouze na bázi mechanického pohybu – míchání.

Pastovaný med je možné ztekutit. Ztekucený květový pastovaný med se stane medem květovým nepastovaným, tedy čirým medem, a takový med posléze zkrystalizuje do absolutního ztuhnutí. Pokud přeci jen chceme květový pastovaný med ztekutit, činíme tak šetrně do teploty 50 °C.

  • Hmotnost: 70 g
  • Složení:  94% květový pastovaný med, 6% rozpustná instantní káva
  • Skladování: teplota do 25 °C, vlhkost do 70 %, nedoporučujeme skladovat v lednici

 

Kategorie: Ochucené medy
Hmotnost: 0.28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skvělé ochucené medy, to je Včelařství Domovina.