APIS Med pastovaný 450 g

  • Pochází z České republiky
  • Nejdůležitější včelí produkt
  • Hodnotná dietetická potravina
  • Vhodný pro RAW stravu
Dostupnost Skladem, ihned odesíláme (5 ks)
159 Kč –25 % 119 Kč
APIS Med pastovaný 450 g
med pastovaný 450g
Vánoční akce
159 Kč –25 %

Pastovaný květový med. Je snadno stravitelný díky obsahu jednoduchých cukrů - glukózy a fruktózy. Obsahuje pylová zrna různých rostlin, které obohacují med o významné přírodní látky. Květový med pochází: z květů ovocných stromů, z řepky, z luk. 

Kvalitní med z České republiky. Med je nejznámější a nejdůležitější včelí produkt. Je to hodnotná dietetická potravina a sladidlo. Včely posbírají nektar nebo medovici a jiné sladké šťávy rostlinného původu, které obohatí látkami z vlastního těla (enzymy a živočišné bílkoviny z hltanových žláz), uskladní v plástech, kde pak tato hmota dozrává v med.

Obsah jednoduchých cukrů - zvláště glukózy je velmi důležitý pro organismus, protože je přímo vstřebáván sliznicí do krve. Tím dodává tělu energii okamžitě, proto se med hodí k rychlému posílení těžce pracujícího člověka, sportovce apod. Velmi rychle osvěží i jedna lžíce medu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Včelařské společenství APIS vzniklo v roce 1991 a za uplynulých 25 let se stalo hlavním dodavatelem včelařských produktů a vybavení pro včelaře v oblasti Ostravy a okolí. 

A jejich skvělé medy můžete ochutnat i prostřednictvím našich stránek.