APIS Med lipový 0,9 kg

  • pochází z České republiky
  • jednodruhový med
  • hodnotná dietetická potravina
  • vhodný pro RAW stravu
Dostupnost Skladem, ihned odesíláme (3 ks)
299 Kč –23 % 229 Kč
APIS Med lipový 0,9 kg
med lipový 900g
Vánoční akce
299 Kč –23 %

Lipový med. Snadno stravitelný díky obsahu jednoduchých cukrů - glukózy a fruktózy. Typická barva pro lipový med je jantarově nazlátlá s výraznou vůni lipových květů. Med pochází z nektaru lipových květů a mnohdy obsahuje velký podíl lipové medovice.

Kvalitní med z České republiky. Med je nejznámější a nejdůležitější včelí produkt. Je to hodnotná dietetická potravina a sladidlo. Včely posbírají nektar nebo medovici a jiné sladké šťávy rostlinného původu, které obohatí látkami z vlastního těla (enzymy a živočišné bílkoviny z hltanových žláz), uskladní v plástech, kde pak tato hmota dozrává v med.

Obsah jednoduchých cukrů - zvláště glukózy je velmi důležitý pro organismus, protože je přímo vstřebáván sliznicí do krve. Tím dodává tělu energii okamžitě, proto se med hodí k rychlému posílení těžce pracujícího člověka, sportovce apod. Velmi rychle osvěží i jedna lžíce medu.

  • obsah: 0,9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Včelařské společenství APIS vzniklo v roce 1991 a za uplynulých 25 let se stalo hlavním dodavatelem včelařských produktů a vybavení pro včelaře v oblasti Ostravy a okolí. 

A jejich skvělé medy můžete ochutnat i prostřednictvím našich stránek.